Що ми пропонуємо

Власне виробництво Власне виробництво
Сертифіковані матеріали Сертифіковані матеріали
Індивідуальний підхід Індивідуальний підхід
Ексклюзивні меблі Ексклюзивні меблі
Гарантія якості Гарантія якості
Показано з 1 по 14 із 14 (всього 1 сторінок)
Шафи-купе під замовлення

Пішли в минуле часи, коли стандартний комплект обстановки в вітальні включав неодмінні меблі-стінку, диван, стіл і пару крісел. При такому підході про раціональне використання простору не було б і мови. Особливо справедливе це твердження для "проблемних" місць - ніш, еркерів і кутів. Сьогодні популярністю користуються шафи-купе, доречні як у вітальнях, так і в інших приміщеннях квартири - спальні, кухні, передпокої.

ШАФА-КУПЕ: ОСОБЛИВОСТІ МЕБЛІВ

Шафа-купе являє собою предмет обстановки, призначений для зручного зберігання речей і має не розпашні, а розсувні дверцята, як у купе залізничного вагона. Головна перевага цього виробу - можливість придбати шафи-купе на замовлення за індивідуальними розмірами.

У наших будинках зустрічаються меблі цього типу різних видів:

  • кутові - зручно розміщуються в кутку приміщення;
  • окремо стоять - від звичайної шафи відрізняються тільки конструкцією дверей;
  • радіусні - мають оригінальні криволінійні поверхні;
  • вбудовані - найбільш цікавий вид, що гарантує відмінні можливості для розміщення і зберігання речей зі зручним доступом.

При комплектуванні меблів на замовлення шафам-купе часто віддають перевагу перед більш традиційними корпусними меблями. Вся справа - в очевидних перевагах цього предмета обстановки:

  • розсувні дверцята не потребують додаткового місця для відчинення - поруч можна поставити банкетку або пуфік, і вони не ускладнять доступу до речей;
  • можливість встановити шафа-купе на замовлення за індивідуальними розмірами в будь-якому місці кімнати, навіть найбільш незручному;
  • раціональне використання простору в приміщенні;
  • можливість використовувати будь-які варіанти оформлення, навіть найбільш нетрадиційні;
  • багато місця для зберігання.

Шафа-купе на замовлення в Харкові користується завидною популярністю, спад якої не передбачається. Такі меблі, на відміну від більш традиційних шаф і стінок, можуть бути встановлені в будь-якому приміщенні.

ОСОБЛИВОСТІ РОЗМІЩЕННЯ В ПРЕДПОКОЮ

Передпокої в міських малогабаритних квартирах, як правило, мають невелику площу і часто мають неправильну, незручну конфігурацію. Вузькі і витягнуті передпокої не дають можливості використовувати наявну площу з пантеликом. Все, що можна тут зробити - поставити невеликий набір компактних меблів для передпокої (якщо відповідний буде знайдено в магазині), лавку, повісити на стінку вішалку для верхнього одягу.

Але якщо замовити шафа-купе за своїми розмірами недорого в компанії Ермес, то можуть бути успішно вирішені всі проблеми з раціональним використанням площі.

У ВІТАЛЬНІ

У вітальні нерідко є чимало місць, використовувати які буває складно. Ніші, еркери, кути найчастіше залишаються незадіяними. Можна, звичайно, поставити в кутку звичайну корпусну шафу, але доступ до неї дуже складно назвати зручним. Інша справа - оригінальна кутова шафа-купе на замовлення за розмірами, яка може бути легко розміщена в кутку кімнати зі зручним підходом до неї і вільним доступом до вмісту.

ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ ВБУДОВАНИХ МЕБЛІВ

У компанії Ермес Ви можете замовити шафа-купе в Харкові вбудованої конструкції. Такі меблі можуть бути встановлені де завгодно - в кутку, ніші, в еркері, тобто в тих місцях, які при комплектуванні приміщення більш традиційними меблями використовувати не вдається.

Роль задньої і бічної стінок вбудованої шафи відіграють стіни приміщення. Інакше кажучи, виготовляється тільки фасад, і ціна на шафу-купе на замовлення в цілому виходить дуже навіть прийнятною. Одна з найпривабливіших якостей виконаних на замовлення вбудованих меблів - можливість використовувати весь простір від підлоги до стелі без зайвого захаращення кімнати. Внутрішнє наповнення може бути будь-яким і залежить від потреб і фантазії замовника і членів його сім 'ї.

Ідеально вбудований предмет обстановки може розміщуватися у вузькій і витягнутої передпокої. В даному випадку просто "відбивається" частина приміщення, виправляються недоліки конфігурації, а одночасно створюється дуже зручна система зберігання речей. Вішалки, полиці, антресолі, висувні ящики - все це може бути присутнім у конструкції виробу.

У такій шафі можна зберігати речі, які не використовуються. Це теплий верхній одяг влітку, лижі, санки та інший спортивний сезонний інвентар. Для розміщення актуальних в даний час речей використовуються малогабаритні меблі в передпокій або настінна вішалка.

Виготовлення шаф-купе на замовлення - одна з найбільш затребуваних послуг компанії Ермес. Ми створимо за представленими Вами розмірами індивідуальний проект, який ідеально підійде для Вашого приміщення, буде повністю відповідати його конфігурації і раціонально використовувати наявний простір. Шафа-купе, спроектована і виконана нашими майстрами - це зручно і вигідно.