Що ми пропонуємо

Власне виробництво Власне виробництво
Сертифіковані матеріали Сертифіковані матеріали
Індивідуальний підхід Індивідуальний підхід
Ексклюзивні меблі Ексклюзивні меблі
Гарантія якості Гарантія якості
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)
Торговельне обладнання, відкриті та закриті вітрини

У сфері торгівлі постійно ведеться конкурентна боротьба за кожного клієнта, компанії покращують свій імідж і залучають покупців не тільки широким асортиментом якісного товару, рекламними акціями і подарунками, але і красивим інтер'єром, добре оформленим приміщенням, зручним доступом до товару, хорошою викладкою асортименту і так далі. Такий ефект досягається за допомогою обладнання для магазину.

ВАРІАНТИ ТОРГОВИХ ВІТРІН

Існує типові меблі для роздрібних торгових залів, які призначені не прикрашати приміщення, а виконувати єдину функцію - зберігати товар. Це можуть бути торгові стелажі різних конструкцій і розмірів. У більшості торгових точок використовуються вітрини для магазину, які можуть бути відкритого і закритого типу. Їх основна функція - привернути увагу клієнта, виставити товар у вигідному світлі.

Багато компаній для підтримки власного іміджу та оригінального облаштування інтер'єру воліють купувати торгове обладнання під замовлення. Вільної площі стає більше, відвідувачі можуть безперешкодно підходити, розглядати продукцію, співробітники мають можливість своєчасно наводити лад на полицях, робити цікаві викладки, розставляти цінники на свої місця і так далі. З цього моменту бізнес йде в гору, товар рекламує себе.

Вітрини і стелажі для магазину в сучасному виконанні являють собою різні геометричні фігури - колони, конуси, прямокутники, трапеції та інші варіанти. У них під загальний стиль вбудовані полиці, які можуть виготовлятися з різних матеріалів, залежно від призначення, найчастіше це ДСП, пластик, дерево або скло.

Торговельне обладнання для магазину забезпечує не тільки вільний доступ і умови зберігання продукції, а й комфорт у роботі персоналу. Відвідувачі з великим задоволенням повертаються знову і знову. Продукція починає продавати сама себе, адже насамперед людина звертає увагу на те, що знаходиться на виду.

ЯК ПРАВИЛЬНО ПІДІБРАТИ СТЕЛАЖІ

Збираючись купити вітрину для магазину, добре продумайте її призначення, що буде викладено, яким чином, чи додасть шарм залі, наскільки вона зручна та інше. Переконавшись, що Вашій компанії це точно необхідно, приступайте до реалізації завдання. Наша компанія займається виробництвом торгового обладнання, в каталогах Ви зможете подивитися запропоновані моделі. Якщо у Вас є свої ідеї, обов'язково розкажіть про нього майстрам, вони з точністю реалізують всі Ваші бажання в готовому виробі. Замовляючи вітрину на замовлення, продумайте всі деталі, що полегшують роботу саме Вашої торгової точки. Меблі повинні гармонійно поєднуватися з навколишньою обстановкою, підкреслювати кращі якості товару, притягувати до себе людей. Щоб зробити додатковий акцент на продукції, можна замовити підсвічування, яке може знаходитися знизу, зверху або по периметру вітрини.

Чим привабливо торговельне обладнання під замовлення, так це можливістю виконати його в розмірах, що відповідають Вашому приміщенню, конфігурації, що ергономічно вписується на дану площу. Воно буде враховувати специфіку Вашої роботи і функціонувати відповідно до призначення.

Кілька пунктів, які потрібно враховувати, при виготовленні вітрини на замовлення:

  • приміщення потрібно використовувати раціонально, щоб не виникало нагромадження або пустот;
  • виміряйте кімнату, зробіть начерк, замальовку, де є виступи, кути, колони, перегородки і тому подібні речі, з розмірами;
  • у центральній частині мають невеликі конструкції, що не загороджують підходи;
  • уздовж стін доречно встановити великі скляні стелажі для магазину;
  • для штучних виробів (наприклад, ювелірних) зробіть особливу стійку, підсвітіть її, виділіть;
  • викладаючи продукцію на полиці, подбайте про її красиву подачу.

Замовити торгове обладнання в Харкові можна з урахуванням специфіки Вашого бізнесу. Надайте дизайнеру роздруківку з інтернету, свій ескіз або на словах викладіть, що Ви хотіли б бачити. Він змоделює в 3D-програмі кілька варіантів, поки один з них не підійде Вам повною мірою. Вам на вибір будуть представлені різні матеріали виробу, фурнітура, аксесуари для прикраси і більш вигідної розкладки товару. Ціна на торговельне обладнання залежить від низки факторів, основними з яких є матеріал виробу, наявність додаткових пристосувань, підсвічування та ін.

ВПЛИВ ВІТРИНИ НА ПРЕЗЕНТАБЕЛЬНІСТЬ ПРОДУКЦІЇ

Справу зроблено, товар красиво розміщений, магазин працює, діяльність приносить дохід. Щоб так тривало завжди, будьте уважні до зовнішнього вигляду меблів. Пам'ятайте, що брудні полиці і пошарпаний вид шаф можуть зіпсувати весь імідж. Торговельне обладнання на замовлення прослужить тривалий час, якщо Ви забезпечите правильний догляд за ним. Не забувайте про комплексне прибирання, робити це потрібно щодня. Частіше намагайтеся оглядати предмети на наявність збитих кутів, витертих країв, сколів і подряпин, вчасно проводити ремонт і профілактику. Виготовлення торгового обладнання на замовлення передбачає його доставку і складання. Термін виконання - 30 днів, також Ви отримуєте річну гарантію на вироби. На нашому сайті Ви можете купити торгове обладнання для продовольчих, ювелірних, промислових магазинів, ресторанів, їдалень, торгових центрів, магазинів техніки тощо.

ПЕРЕВАГИ ЗАМОВЛЕННЯ ОБЛАДНАННЯ:

  • індивідуальне виготовлення торгових вітрин дає простір фантазії при розробці проекту під Ваше приміщення. Площа задіюється за найрозумнішим принципом, не обтяжуючи і не утворюючи порожнечу. Ви на свій розсуд вибираєте форму, кількість полиць, габарити, матеріал, заздалегідь на картинці бачите розстановку меблів, що не подобається, поправляєте;
  • виготовлення торгового обладнання на замовлення дозволяє виділити сильні сторони Вашого товару, піднісши його в найвигіднішому світлі покупцеві. За бажанням можна оформити підсвічуванням, зробити зонування, яруси, незвичайні форми. Майстер підкаже, як краще обіграти той чи інший кут, нішу, порожній і так далі;
  • всім буде комфортно - як працівникам залу, так і відвідувачам. Товар буде відмінно видно і доступний для сприйняття.

Замовляючи торгове обладнання в нашій компанії, Ви можете бути впевнені в його якості і тривалому терміні експлуатації.