Інтернет-магазин Ермес надає своїм відвідувачам меблеву продукцію, виготовлену на фабриці Гарант. Гарант випускає широкий асортимент різних шаф. У магазині Ермес клієнтам пропонується великий вибір шаф-купе на будь-який смак і бюджет.

ХАРАКТЕРИСТИКИ МЕБЛІВ ГАРАНТ

Фабрика Гарант виготовляє свою продукцію з ламінованого ДСП. Матеріал недорогий, виглядає відмінно, до того ж має невелику питому вагу. А також робить непомітною дрібні подряпини, які можуть з'явитися внаслідок необережного поводженння.

ВИБІР ПРОДУКЦІЇ ГАРАНТ В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ ЕРМЕС

В інтернет-магазині Ермес відвідувачам надається широкий асортимент дводверних і трьохдверних шаф-купе меблевої фабрики Гарант. При перегляді каталогу продукції рекомендується звернути увагу на можливість замовлення шафи з індивідуальним фотодруком, пескоструменем, лакобелью, є можливість комбінування. Вибираючи предмет інтер'єру з дзеркалом, є можливість вказати орнамент, який буде нанесений на його поверхню. При оформленні замовлення на купівлю меблів Гарант в інтернет-магазині Ермес покупець повинен вказати розміри і кольорову гаму шафи-купе. Також клієнти можуть вибрати потрібну конструкцію і малюнок, який буде нанесений на двері.

Немає жодного товару.