4 777.00 грн
Ширина (мм):
1460 мм
Глибина (мм):
760 мм
Висота (мм):
1140 мм
Матеріал:
Метал покритий полімерною фарбою
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)
Ліжка для новонароджених

Усі ліжечка для новонароджених можна класифікувати на колиски, трансформери і манежі.

У колисці спить малюк від народження і до трьох-шести місяців. В деяких випадках - до року. Після цієї дитини переселяють в ліжечко. Колиски маленькі, в них можна вколисувати дитину. У деяких моделях кошик можна переносити, тому для зручності у них є ручки. Можна купити ліжечко для новонародженого з підставкою.

ЛІЖЕЧКО-ТРАНСФОРМЕР

Також продаються дитячі ліжечка для новонароджених з можливістю трансформації. Як правило, це ліжечко, об'єднане із столиком для сповивання і комодом. В деяких випадках моделі можуть трансформуватися в підлітковий варіант. Можна купити дитяче ліжечко для новонародженого, і використати її, поки дитина не виросте до шести-семи років. Додаткові деталі зніматимуться у міру того, як дорослішає малюк. Є моделі, які можна подовжити.

МАНЕЖІ

Також ліжечка для новонароджених можна купити у вигляді манежів. Це полегшені моделі доладного типу. Вони хороші в подорожах. Такі конструкції робляться з особливої тканини, пластика, металу. Ліжечко легке у догляді.

Манежі ширші і коротші за стандартні ліжечка. Вони досить функціональні. У них можуть бути пеленальний столик, полички, капор, ящики для іграшок. Також манеж можна встановлювати з верхнім рівнем розташування дна для перших пари-трійки місяців.

Нерідко батьки можуть купити дитяче ліжко для новонароджених у форматі манежу для домашньої експлуатації. Вони просто переміщаються по будинку або квартирі впродовж дня разом з малюком. У манежах можуть спати малюки до трьох років. Деякі конструкції мають обмеження по вазі дитини.

ЯКІ ЧИННИКИ ВРАХОВУВАТИ ПРИ ВИБОРІ ДИТЯЧОГО ЛІЖЕЧКА?

Перед тим, як купити ліжко для новонароджених, зверніть увагу на її габарити. Стандартна довжина 120 на 60 см Виміріть простір, в який треба вписати колиску. Можливо, Вам знадобиться укорочена версія.

Практично в усіх моделях може мінятися висота днища. Проте може відрізнятися число рівнів. Якщо планується спільний сон, вибирайте виріб з п'ятьма рівнями.

АВТОСТІНКА

Перед купівлею дізнайтеся, чи обладнано ліжечко для новонародженого автостінкою. Ця функція дозволяє бічній стінці опускатися і підніматися. Використовується для тих же цілей, що і зміна висоти. Проте, щоб змінити рівень треба повністю розбирати і збирати ліжечко. Автостінка ж опускається одним рухом руки.

Наш інтернет-магазин пропонує якісні і недорогі ліжечка для новонароджених у великому асортименті. Кожен зможе придбати відповідні недорогі ліжечка для новонароджених з урахуванням власних вимог і потреб. Якщо хочете уточнити подробиці купівлі товарів в Ермес, дзвонить по контактному телефону.