Ціна  1226  - 2360грн.
-
1 397.55 грн
Висота (мм):
1875 мм
Матеріал:
метал
База:
408 мм
1 368.51 грн
Висота (мм):
1875 мм
Матеріал:
метал
База:
408 мм
1 454.42 грн
Висота (мм):
1875 мм
Матеріал:
метал
База:
408 мм
1 255.98 грн
Висота (мм):
1840 мм
Матеріал:
метал
База:
622 мм
1 226.94 грн
Висота (мм):
1840 мм
Матеріал:
метал
База:
622 мм
2 359.50 грн
Висота (мм):
1750 мм
Матеріал:
метал
База:
360 мм
2 341.35 грн
Висота (мм):
1750 мм
Матеріал:
метал
База:
360 мм
1 576.63 грн
Висота (мм):
1815 мм
Матеріал:
метал
База:
628 мм
1 539.12 грн
Висота (мм):
1815 мм
Матеріал:
метал
База:
628 мм
Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)
Вішаки підлогові

Коли доводиться займатися облаштуванням офісу, організації або підприємства, нерідко встає питання про раціональне витрачання засобів. Якщо компанія ще молода, ледве почала свій шлях на ринку, вона іноді випробовує брак коштів на подібні витрати. Порівняно з виробничими, без яких не отримати прибутку, витрати на зміст офісних приміщень багатьом здаються вторинними і заслуговуючими того, щоб саме на них заощадити. Через це витрати на інтерьерние аксесуари, на зразок підлогової стойки для одягу, нерідко позначаються як необов'язкові, і їх придбання відкладається.

ОБОВ'ЯЗКОВА ДЕТАЛЬ ОБСТАНОВКИ: ВІШАКА ДЛЯ ОДЯГУ ЯК ЕЛЕМЕНТ КОМФОРТУ

Проте допускати подібне відносно вказаного предмета інтер'єру украй небажано. Підлоговий вішак для одягу - не просто стойка з гачками, на яких співробітники і гості розташовують свої куртки, шуби, пальто і плащі на час знаходження в приміщенні. Без цього аксесуара важко забезпечити достатній рівень комфорту офісних працівників і тих, хто буває тут в інтересах бізнесу. Коли персоналу і гостям нікуди подіти верхній одяг, це навряд чи надасть їм ентузіазму і настроїть на робочий лад.


З вішалки, як запевняв один з театральних класиків минулого століття, починається його стихія - театр. Але в реальності вона дає початок і іншим справам - наприклад, створенню враження про організацію. Відвідуючі компанію діючі або потенційні ділові партнери, замовники і інші люди, здібні зробити на успішність просування бізнесу скільки-небудь помітний вплив, в прагненні скласти думку про фірму мимоволі відмічатимуть різні дрібні деталі, включаючи предмети обстановки. Як в цьому світлі з'явиться відсутність достатньої кількості вішалок підлогових або інших модифікацій? Не виключено, що будуть зроблені певні висновки про зайву скупуватість керівництва організації або наявність у неї фінансових проблем.

ТОНКОЩІ ВИБОРУ ВІШАКІВ

Уникнути такої несхвальної думки про компанію вдасться, якщо не допускати економії на комфорті людей, що впливають на успіх бізнесу. Заради цього слід спершу купити вішалку підлогову в передпокій, лобі або інше місце, де залишають одяг люди, що входять в офісне приміщення. Аналогічні аксесуари знадобляться в кімнати для співробітників, приймальні. Проте тут багато що залежить від планування займаних фірмою площ, специфіки її діяльності, числа співробітників і ряду інших ключових чинників.

При плануванні такого роду покупок потрібно враховувати декілька моментів:

  • кількість людей, для яких призначаються вішаки: гачки на них повинно вистачати з лишком;
  • площа кожного приміщення, де розташовуватимуться подібні стойки: для великих по розмірах кімнат бажано придбати декілька одежних аксесуарів, а ще краще - доповнити їх гардеробною шафою;
  • ціна на вішалку підлогову буде одним з важливих моментів при обмеженому бюджеті на облаштування офісу, але не можна допускати, щоб вартість переважала над якістю;
  • відповідність дизайну вішалок стилю оформлення приміщень, вибраній для них колірній гаммі, адже дисонанс в цьому плані відразу впадатиме у вічі;
  • добротність виробів, їх міцність, зовнішня презентабельність, здатність витримувати навантаження у вигляді немалої ваги верхнього одягу в холодний період року (у теплі місяці гачки зазвичай порожні).

ПЕРЕВАГИ КУПІВЛІ В ЕРМЕС

При виникненні потреби купити підлогову вішалку для одягу в інтернет-магазині Ермес Ви виявите гідний асортимент подібної продукції. Представлені на наших каталожних сторінках вироби виконані переважно в класичному стилі і в нейтральних відтінках, що дозволить їм гармонійно вписатися в приміщення з будь-яким дизайном інтер'єру. Підлогові конструкції мають лаконічний зовнішній вигляд і мають достатню стійкість.

Наявні в Ермес моделі забезпечені роликами, що робить їх мобільне і транспортабельне. Наші вішалки готові переміщатися при необхідності у будь-які кути приміщення і залишатися з вами, якщо побажаєте переїхати в інше офісне приміщення, що більше відповідає потребам компанії на певному етапі її діяльності.

Кожна каталожна позиція забезпечена фото і детальним описом. Якщо вибір все ж викликає якісь утруднення, наші менеджери готові проконсультувати Вас. Замовлення на веб-порталі приймаються цілодобово, тому здійснити купівлю вдасться в зручне самому замовникові час. Розцінки ж на товар і оптимальні умови доставки стануть приємною несподіванкою. Окрім вішалок, покупець має право вибрати інші речі з десятків найменувань предметів меблювання і інтерьерних аксесуарів.