Крісла-ліжка

Інтернет-магазин Ермес, що реалізовує якісні меблі, пропонує купити крісло ліжко на вигідних умовах. Такий предмет інтер'єру підійде оптимальним чином як для спальної, так і, наприклад, для вітальні. Зручне крісло ліжко можна використати для денного відпочинку і для сну. Залиште заявку нашим представникам, щоб купити крісло ліжко недорого.

ГОЛОВНІ ОСОБЛИВОСТІ КРІСЛА ЛІЖКА

Згадані меблі характеризуються розсувною конструкцією. У зібраному виді вона займає невелику кількість місця і по виду не відрізняється від звичайного комфортабельного крісла. Проте лише за декілька секунд цей предмет інтер'єру перетворюється на повноцінне ліжко, розраховане на одну людину. Для цього досить висунути або розкласти нижню частину меблів. Так же швидко крісло ліжко складається назад. Скористайтеся каталогом нашого магазину, щоб купити крісло ліжко в Харкові і оцінити усі його плюси.

Можна виділити дещо найбільш поширених конструкцій цих виробів. Наприклад, в моделях "еврокнижка" сидіння викочується вперед, а спинка опускається. Конструкція "акордеон" припускає трансформацію крісла за принципом гармошки. Моделі з механізмом викочування трансформуються в ліжку шляхом викочування нижньої частини, оснащеної коліщатками. Модифікація "французька розкладачка" складається з декількох ланок, які без зусиль розкладаються. Зверніться до наших консультантів, щоб вибрати відповідну модель і купити крісло ліжко в Харкові за привабливими розцінками.

КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ КРІСЛА ЛІЖКА

Такі меблі зручні у використанні, оскільки займає в складеному виді невелику кількість місця. Її можна розмістити в малогабаритній квартирі, не побоюючись, що крісло ліжко займе половину кімнати. Трансформація предмета не представляє праці, тому що не вимагає докладання значних зусиль - навіть дитина впорається з цим. Крім того, крісло ліжко купити пропонується за рекомендованою виробником ціною, тобто придбання цього предмета інтер'єру не створить значне навантаження на сімейний бюджет.

Серед інших плюсів крісел ліжок можна виділити наступне:

  • використання якісних матеріалів для виробництва згаданих меблів;
  • надійна і довговічна фурнітура, що забезпечує швидку трансформацію; можливість економії корисного простору в кімнаті;
  • на крісло ліжко встановлене доступна ціна; комплектуючі відповідають вимогам, що висуваються до екологічної безпеки; невеликі габарити і маса предмета інтер'єру; комфортабельність;
  • наявність шухляд для білизни (у ряду моделей);
  • можливість ремонту у разі потреби.

Співробітники нашої компанії допоможуть Вам вибрати і купити крісло ліжко в інтернет-магазині недорого. Замовлення виконуються максимально швидко, і меблі вирушають у будь-яку область України за адресою клієнта. Професійні консультації, зручні способи оплати, вигідне кредитування покупців - ось лише декілька переваг нашого магазину!

У цій категорії немає товарів.