Каркаси для ліжка

Переїхавши в нову квартиру, потрібно насамперед її обставити. У вже обжитому будинку хочеться змін. Подумайте про відповідні меблі для спальні. Магазин Ермес пропонує великий вибір предметів меблів для квартири - столи, шафи, журнальні столики, навісні полиці, буфети, стільці, модульні системи.

ЯК ВИБРАТИ РОЗМІР КАРКАСА?

Габарити краще уточнювати, знаючи своє зростання: зручніше спати на ліжку, довжина якого перевищує його на 20 - 30 сантиметрів. Зорієнтуйтеся за таблицею розмірів, найменуваннями: односпальна, двоспальна, напівторна. Якщо не підходять запропоновані варіанти - краще замовити меблі індивідуально.

НАВІЩО ПОТРІБНО КУПУВАТИ КАРКАС ДЛЯ ЛІЖКУ?

Каркас для ліжка - найважливіша частина даного предмета меблів, адже на нього встановлюється підстава. У більшості випадків має прямокутну або квадратну форму із закріпленими всередині рейками. Буває металевий, пластиковий, дерев'яний.

В інтернет-магазині Ермес купити каркас для ліжка стало можливо порівняно недавно. Зараз цю деталь набувають з міркувань:

  • бажання приховати металеву основу і нижні шухляди;
  • безпеки. М'який каркас - оптимальний варіант для дитячої спальні. Твердий відрізняється високою надійністю;
  • зручності заміни.

РІЗНОВИДИ

Зараз різновидів безліч. Металевий каркас для ліжка міцніший, а дерев'яний або пластиковий може бути оформлений різними кольорами, стати свіжим рішенням в інтер'єрі. Річкове дно не обов'язково, але каркас ліжка купити краще з ним. Він створить ілюзію суцільної твердої поверхні. Можна придбати готові меблі, що включають основу.

МАТЕРІАЛИ

Вибирати матеріал рекомендується, виходячи зі своїх вимог. Металевий каркас для ліжка купити краще, якщо в пріоритеті міцність. Орієнтуєтеся на загальний вид кімнати, гармонію з обстановкою нового предмета - краще дерево, пластик.

У цій категорії немає товарів.