Ціна  2956  - 4045грн.
-
Кількість полиць
Виробник
Тип меблів
3 408.16 грн
Ширина (мм):
570 мм
Глибина (мм):
570 мм
Висота (мм):
1200 мм
Стільніця:
Загартоване скло - 6 мм
Тип опор:
Хромований метал
3 419.36 грн
Ширина (мм):
570 мм
Глибина (мм):
570 мм
Висота (мм):
1020 мм
Стільніця:
Загартоване скло - 6 мм
Тип опор:
Хромований метал
2 956.80 грн
Ширина (мм):
570 мм
Глибина (мм):
570 мм
Висота (мм):
1120 мм
Стільніця:
Загартоване скло - 6 мм.
Тип опор:
Хромований метал
3 283.84 грн
Ширина (мм):
570 мм
Глибина (мм):
570 мм
Висота (мм):
1520 мм
Стільніця:
Загартоване скло - 6 мм.
Тип опор:
Хромований метал
4 044.32 грн
Ширина (мм):
570 мм
Глибина (мм):
570 мм
Висота (мм):
1640 мм
Стільніця:
Загартоване скло - 6 мм
Тип опор:
хромований метал
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)
Підставки під квіти

Квіти і кімнатні рослини - універсальний елемент декору, здатний оживити будь-який інтер'єр, зробити звичайнісіньке приміщення яскравим, таким, що запам'ятовується. Вони легко впишуться у будь-який стиль, а перевантажити кольорами інтер'єр практично неможливо - кольорів надто багато не буває.

Для досягнення найкращого результату необхідно правильно розташувати рослини в просторі, враховуючи не лише поставлене завдання, але і потреби декоративних рослин у світлі, теплі, волозі. Зазвичай їх розміщують на підвіконнях, але це не завжди зручно, та і місце для усіх рослин може просто не вистачити. Тому, сьогодні, все частіше для розміщення кімнатних рослин в інтер'єрі використовуються різноманітні зручні підставки під квіти, що дозволяють розставити їх по своєму бажанню, з урахуванням найсміливіших дизайнерських фантазій.

В усіх цих і багатьох інших випадках стойки для квітів - дуже раціональний засіб, що дозволяє максимально ефективно використати декоративні можливості кімнатних рослин при створенні унікального дизайну інтер'єру. Висока підлогова підставка для квітів - цей ідеальний засіб, який використовується для цієї мети.

Чемно використовуючи підлогові підставки для квітів, можна найлогічніше, раціонально вписати рослини в приміщеннях самого різного призначення: 

  • у спальні;
  • вітальні;
  • на кухні;
  • у передпокої;
  • ванній кімнаті;
  • у офісі.

ЗНАЧЕННЯ РОСЛИН В ІНТЕР'ЄРІ І РІЗНОМАНІТНІСТЬ МОДЕЛЕЙ ПІДСТАВОК Кімнатні рослини в інтер'єрі мають величезне значення, і не лише декоративне. Вони успішно очищають повітря від пилу, насичують воно киснем, знижують відсотковий вміст вуглекислого газу, роблять атмосферу в приміщенні свіжіше, а це дуже важливо в умовах загазованості сучасного мегаполісу.

Про багаті можливості кімнатних квітів в частині створення унікального дизайну інтер'єру вже було сказано вище. Але і підставки для квітів, що використовуються для зручного розміщення рослин в приміщенні, теж можуть прикрасити інтер'єр - деякі моделі мають значну художню цінність.

Підлогові підставки під квіти представлені в каталозі інтернет-магазину Ермес у великій різноманітності розмірів, видів і форм. На нашому віртуальному прилавку Ви можете побачити як поодинокі постачання для кімнатних квітів, на яких можна розмістити одно рослину, так і вироби з декількох ярусів, які можна використати для створення цілого зеленого куточка в приміщенні. Якщо Ви хочете створити у своєму домі маленький квітучий сад, то Вас напевно зацікавить підлогова підставка для кольорів, що має декілька місць для квіткових горщиків. Тільки при розміщенні треба враховувати сумісність - не усі рослини можуть добре рости, будучи сусідами один з одним.

Є моделі підставок під кімнатні квіти з великою плоскою стільницею або декількома маленькими на різній висоті - вони ідеально підійдуть для розміщення букетів і свіжозрізаних рослин. Також, Ви можете купити підставку для квітів в інтернет-магазині Ермес, щоб розмістити тільки одно рослину. Цей варіант хороший для тих, хто не розташований або не має часу доглядати за цілим садом.

ПІДСТАВКИ ДЛЯ КВІТІВ В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ ЕРМЕС

У інтернет-магазині меблів Ермес представлені стойки під квіти самого різного дизайну і функціональних особливостей. При виборі треба звертати увагу на висоту виробу - ідеально підходять для кольорів підставки, що не перевищують половини висоти кімнати. Має значення і ціна на підставку для квітів. Втім, наші ціни цілком доступні.

Хороші підставки для квітів інтернет-магазин Ермес реалізує за приємною ціною і у великому асортименті. Відвідавши наш інтернет-магазин, Ви знайдете найбільш відповідний для Ваших умов варіант.