Ціна  2029  - 2972грн.
-
Наявність короба для білизни
Виробник
2 029.00 грн
Ширина (мм):
400 мм
Глибина (мм):
400 мм
Висота (мм):
400 мм
Корпус:
ДСП - подвійна плита - 36 мм
Оббивка:
Екошкіра, тканина
2 029.00 грн
Ширина (мм):
400 мм
Глибина (мм):
400 мм
Висота (мм):
400 мм
Корпус:
ДСП - подвійна плита - 36 мм
Оббивка:
Екошкіра, тканина
2 029.00 грн
Ширина (мм):
400 мм
Глибина (мм):
400 мм
Висота (мм):
400 мм
Корпус:
ДСП - подвійна плита - 36 мм
Оббивка:
Екошкіра, тканина
2 972.00 грн
Ширина (мм):
1210 мм
Глибина (мм):
480 мм
Висота (мм):
410 мм
Корпус:
Ламіноване ДСП
Оббивка:
Екошкіра, штучна шкіра, тканина.
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)
Пуфи

Скористайтеся каталогом інтернет-магазину Ермес, щоб купити пуф. Цей невеликий предмет меблів, що призначається в основному для передпокоїв, забезпечить комфорт під час взування і зняття взуття. Зручний пуф займає невелику кількість місця і, при цьому, відрізняється зручністю у використанні.

ГОЛОВНІ ОСОБЛИВОСТІ ПУФІВ ДЛЯ ПЕРЕДПОКОЇВ

Зазвичай пуф є квадратним або прямокутним предметом меблів, обшитим м'якою тканиною, екошкірою або натуральною шкірою. Також робляться пуфи у вигляді лавок і кушеток або крамниць. Згадані предмети меблів збираються з панелей МДФ або плит ДСП, які можуть ламінуватися для забезпечення стійкості до підвищеної вологості і збільшення терміну експлуатації. Зверніться до представників нашого магазину, щоб купити пуф найбільш відповідної форми.

У деяких пуфів сидіння також використовується як кришка. Якщо його відкинути, то в ящик з ДСП або МДФ, що виконує функцію каркаса, можна помістити засоби для відходу за взуттям, тапочки або інші речі і аксесуари. Відповідність меблів сучасним тенденціям дизайну гарантує те, що пуф в передпокій впишеться, будь вона оформлена в стилі модерн або хай-тек. Такі меблеві вироби характеризуються невеликою масою, їх легко пересувати з місця на місце. В якості кріплення при складанні пуфів для передпокоїв використовуються захищені від корозії, довговічні метизи.


Не меншою популярністю у замовників користуються пуфи мішки. Вони є чохлами, заповненими синтетичними (чи натуральними) волокнами або гранулами пінополістиролу. На такому пуфі зручно сидіти, але по функціональності він поступається дерев'яним аналогам, оскільки не дає можливість зберігати усередині взуття або речі. Подзвоніть нашим співробітникам, щоб дізнатися про особливості цих виробів і купити пуф в передпокій.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ПУФІВ ДЛЯ ПЕРЕДПОКОЇВ

М'які пуфи, що поставляються клієнтам, характеризуються рядом безперечних плюсів:

  • функціональність, що поєднується з декоративними якостями меблів;
  • комфортабельність і зручність в застосуванні;
  • простим доглядом за виробом і легке очищення від забруднень, пилу, вовни хатніх вихованців;
  • мала вага і невеликі габарити;
  • відповідність вимогам екологічної безпеки;
  • надійність і довговічність.

Зв'яжіться із співробітниками нашої компанії, щоб отримати більше інформації про переваги цих предметів меблів і купити пуф для передпокою недорого в Україні. Сплачений зручним способом товар буде оперативно відправлений за адресою замовника. Вигідні умови дозволяють купити пуф в інтернет-магазині Ермес без зайвих витрат. Також ми поставляємо меблі для віталень, зали і спалень від ведучих українських і зарубіжних виробників. На усі вироби, що реалізовуються, поширюється гарантія, їх якість підтверджена відповідними сертифікатами.