Що ми пропонуємо

Власне виробництво Власне виробництво
Сертифіковані матеріали Сертифіковані матеріали
Індивідуальний підхід Індивідуальний підхід
Ексклюзивні меблі Ексклюзивні меблі
Гарантія якості Гарантія якості
Показано з 1 по 19 із 19 (всього 1 сторінок)

Виготовлення меблів на замовлення - паличка-виручалочка для тих, хто створює навколо себе дійсно комфортний навколишній простір. Меблювання, виконане з урахуванням індивідуальних потреб замовника, допомагає йому в творенні затишку в домашніх стінах, в офісі або торговому приміщенні, де така людина проводить значну частину активного часу доби. Якщо купити меблі на замовлення, жити і працювати в обставленому нею приміщенні, буде значно комфортніше психологічно, а це неодмінно вплине в позитивну сторону на здоров'я і працездатність.

ПЕРЕВАГИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ВИГОТОВЛЕННЯ МЕБЛІВ: МЕБЛІ НА ЗАМОВЛЕННЯ ТА ЇЇ ГІДНОСТІ

Прагнення багатьох звертатися в компанії, що здійснюють виробництво меблів на замовлення, - не блаж. Дане бажання минає в більшості випадків не з надлишку фінансів. Швидше, навпаки - ті, хто вдається до подібних послуг, часто відрізняються дбайливим ставленням до наявних в їх розпорядженні грошей. Цим часто і продиктована їх потреба купувати меблі на замовлення: тоді за вкладені кошти вони отримають те, що допоможе ефективніше вести бізнес або жити в максимально комфортній обстановці.

Виготовлення меблів під замовлення досить популярне з багатьох причин. Основні такі:

  • Персоналізація: створюються меблі на замовлення за індивідуальними розмірами, бажаного забарвлення, з певною кількістю ящиків та інших елементів зберігання.
  • Економія часу: не доведеться витрачати його на пошук ідеальних варіантів меблів, якщо спочатку обрати меблі під замовлення.
  • Раціональність витрат: людина або організація купують тільки дійсно потрібні елементи інтер'єру; до того ж, на меблі на замовлення ціни аж ніяк не у всіх випадках вищі, ніж на аналогічну масову продукцію.

МЕБЛІ НА ЗАМОВЛЕННЯ ЗА ПОМІРНИМИ ЦІНАМИ

В Ермес виготовлення меблів за індивідуальним замовленням здійснюється з використанням комп'ютерних моделей. Ваші побажання спочатку будуть втілені в такому форматі, і отримане тривимірне зображення дозволить наочно розглянути, як будуть виглядати необхідні Вам предмети інтер'єру. На цьому етапі при необхідності вдасться внести корективи в дизайн, додати нові деталі, здатні поліпшити презентабельність готового виробу.

 Ми створюємо меблі на замовлення недорого: пропоновані розцінки підійдуть навіть тим, чий бюджет лімітований. Перегляньте відповідний розділ онлайн-каталогу Ермес, підберіть готове базове рішення. Визначте матеріал, з якого будуть виготовлятися елементи меблів, колірними рішеннями, фурнітурою, кількістю полиць та іншими параметрами. Переконайтеся в тому, що зконструйована нашими фахівцями тривимірна модель відповідає Вашим очікуванням. Дочекайтеся виробництва і відвантаження потрібних меблів.