1 010.15 грн
Ширина (мм):
400 мм
Висота (мм):
300 мм
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)
Подушки дитячі

Починаючи з 2-річного віку подушка для дітей стає обов'язковою складовою спального місця. Вона покликана підтримувати правильний вигин шиї і зберігати нормальне постачання кров'ю головного мозку. Справляються з цим завданням ортопедичні моделі.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ЯКІСНИХ ДИТЯЧИХ ПОДУШОК

Зручні і безпечні дитячі подушки повинні мати прямокутну форму, середній жорсткості структуру, невелику висоту. Це забезпечить правильне розташування хребта під час сну, незалежно від прийнятої дитиною пози. Якісна подушка робиться з гіпоалергенних матеріалів. Хороші показники демонструє перфорований каучук. Його отримують з соку гевеї без включення хімічних добавок.

Наявність осередків у цього матеріалу забезпечує виробу пружність і еластичність. У інтернет-магазині Ермес купити дитячу подушку можна з наповнювачами Memory Foam, Comfo Gel. Вони зберігають форму впродовж тривалого терміну експлуатації.

На подушці цієї структури можна спати у будь-яку пору року. Численні осередки гарантують природний повітрообмін. Це перешкоджає надмірній пітливості в жарку пору року.

При пошитті чохла на подушки для дитячого ліжечка використовується стрейч-трикотаж. Полотно має унікальну структуру, розтягується в потрібний момент, перешкоджаючи утворенню складок і "грудок", здатних доставити дитині значний дискомфорт.

ЧОМУ ВАЖЛИВО ВИКОРИСТАТИ ПРАВИЛЬНІ ПОДУШКИ ДЛЯ ДІТЕЙ

Плануючи купити дитячу подушку, віддавати перевагу ортопедичної моделі треба з кількох причин. Вона допоможе запобігти:

  • хворобливі відчуття в області предплечий і шиї, викликані тривалим знаходженням в незручному положенні;
  • розвиток сколіозу і шийного остеохондрозу;
  • швидку стомлюваність, що з'являється через погану якість сну.

Якісні подушки для дітей з еластичним і пружним наповнювачем можна купувати для тривалої експлуатації. На відміну від пухових, вовняних, пір'яних аналогів вони не схильні до розмноження постільних клопів і є невимогливими у відході.

Щоб заощадити засоби, варто купити дитячу подушку в інтернет-магазині Ермес де представлена продукція без посередницьких націнок.