Популярні запити:
0
У кошику порожньо!
Кольорова гама:
Журнальний столик Венера стане хорошим доповненням до віталень в класичному стилі. Він не тільки доповнить інтер'єр кімнат, оформлених в природних тонах, але і світлих кімнатах, в яких він буде контрастувати з іншими меблями і стане більш яскравим кольоровим акцентом. Його проста, геометрична форма робить його універсальним предметом меблів. Декоративні свічки або фігурки можуть бути розміщені на прямокутній стільниці, а нижня полиця буде служити місцем для зберігання, наприклад, зарядного пристрою для телефону або газети. Чотири ніжки роблять стіл стійким, а невеликий розмір дозволяє легко встановити його в найбільш зручному для Вас місці.
Розмір:
Ширина - 800 мм
Глибина - 500 мм
Висота - 497 мм.
Для зручності транспортування і запобігання від пошкоджень, меблі поставляються в розібраному вигляді в індивідуальній упаковці з гофрокартону. Інструкція по збірці і необхідна фурнітура в комплекті.
Колір виробу на фотографії може відрізнятися від кольору фактичного товару, що пов'язано з спотворенням кольору Вашим монітором або іншого пристрою.
Характеристики | |
Вага виробу (кг) | 12.27 кг |
Висота (мм) | 497 мм |
Глибина (мм) | 500 мм |
Корпус | Ламіноване ДСП |
Стільніця | Ламіноване ДСП |
Ширина (мм) | 800 мм |
5000 товарів
Меблі від кращих українських виробниківДоставка
Швидка доставка по всій території УкраїниОплата
Можливість післяплатиКонсультації
Фахівці на зв'язку